Atrakcje turystyczne w Szydłowcu i okolicach

Zapraszamy do odwiedzin… Szydłowca i jego okolicy. Poniższa mapa prezentuje najciekawsze miejsca godne odwiedzenia – te wybudowane ręką człowieka, jak również stworzone przez Naturę. Zachęcamy do odwiedzenia wszystkich zaproponowanych miejsc – tych dużych i imponujących jak również tych maleńkich, których urok można odkryć kiedy się na chwilę zatrzymamy i dokładnie przyjrzymy.
Obiecujemy mapę uzupełniać o kolejne miejsca godne uwagi – tak, aby nie zabrakło pretekstu na wycieczki do Szydłowca… do zobaczenia na trasie 🙂

Rozwijaj Ciekawą mapę razem z nami

Jeśli wiesz o jakimś miejscu, którego do tej pory nie udało się nam na powyższej mapie umieścić – podziel się tą informacją z innymi i daj nam o nim znać… wystarczy opis miejsca (najlepiej pozycja GPS wg Google Map) przesłana do nas na adres: aktywnyszydlowiec@gmail.com lub poprzez kontakt na grupie Facebook – Aktywny Szydłowiec (link do grupy na głównej stronie). Szukamy takich miejsc jak: zabytki, miejsca pamięci, pomniki przyrody, atrakcje przyrodnicze, miejsca odpoczynku oraz każde inne ciekawe turystycznie miejsca. Dziękujemy za pomoc w rozwijaniu Ciekawej mapy !!!
Close Menu