Created with GIMP

Zdalny Rowerowy Rajd Majowkowy 2020

Możemy powiedzieć na początku, że… UDAŁO SIĘ !!!
Bo jak innymi słowy opisać chwilę, w której krótki pomysł jednego członka Aktywnego Stowarzyszenia zmienia się wpierw we wstępny zarys trasy, a po 10 minutach w wydarzenie na Facebook’u ?
Trochę z „potrzeby serca”, a trochę z tęsknoty za wspólnym jeżdżeniem połączyliśmy się w jeden duży peleton jadący tą samą trasa, tylko trochę rozciągnięty w czasie. I tym oto sposobem będąc w izolacji spowodowanej światową epidemią zdalnie połączyliśmy te nasze wszystkie przejazdy w jeden. 

Dziękujemy wszystkim, którzy się dołączyli. Tym, którzy przejechali zaproponowaną trasę, jak również i tym, którzy ją trochę zmienili jednak mając w pamięci, że „jedziemy wspólnie”… To dzięki wam miało to sens i umożliwiło chwilowe wyrwanie się z tej codziennej rutyny świata epoki koronawirusa.

Dziękujemy również Rafałowi, który te wszystkie nasze chwile uwiecznione fotografiami połączył w jeden film.

Życzymy wszystkim aby podczas Majówki 2021 można było już pojechać RAZEM, a tymczasem zapraszamy na film.

strava_club

Strava Club Aktywny Szydłowiec

Wspierając użytkowników coraz bardziej popularnej aplikacji do rejestrowania swoich aktywności fizycznych Strava założyliśmy Strava Club Aktywny Szydłowiec.

Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do społeczności osób trenujących.  

Przypominamy także, że trwa rywalizacja na km w aplikacji Endomondo – szczegóły poniżej.

Do zobaczenia na treningu.

2020_01_endomondo

Rywalizuj z Aktywnym Szydłowcem

Zapraszamy do udziału w pozytywnej rywalizacji na kilometry z Endomondo… zbierane będą dane z dyscyplin: chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, jazda na rolkach, nordic walking (i nie tylko – jeśli macie inne propozycje aktywności z GPS to możemy je rozszerzyć)…..

Nagrody rzeczowe nie są przewidziane – nagrodą niech będą endorfiny uwolnione po treningach – zaczynamy 1 stycznia – kończymy 31 grudnia…

Aby dołączyć wystarczy zalogować się w usłudze Endomondo oraz wejść na stronę rywalizacji dostępną pod poniższym przyciskiem… do zobaczenia na treningu.

2020_01_rajdstyczniowy

Rowerowe przywitanie Nowego Roku

Nowy, młodziutki Rok 2020 rozpieścił szydłowieckich rowerzystów cieplutką i słoneczną pogodą… jak co roku tradycyjnie spotkaliśmy się 1 stycznia o godzinie 12:00 na placu Rynek Wielki, aby świętować rozpoczęcie Nowego Roku jak również „wywietrzyć” głowy po zabawie sylwestrowej  … 14’tu pozytywnie zakręconych kolarzy wykręciło po minimum 30km na noworocznych licznikach.

Galeria zdjęć z rajdu dostępna po kliknięciu w przycisk.

Przy okazji wszystkim Aktywnym życzymy w Nowym Roku zdrowia, uśmiechu, dużej ilości przejechanych km, małej ilości awarii na drodze oraz bezpiecznych wyjazdów… Do Siego Roku 2020 !!!