2020_01_endomondo

Rywalizuj z Aktywnym Szydłowcem

Zapraszamy do udziału w pozytywnej rywalizacji na kilometry z Endomondo… zbierane będą dane z dyscyplin: chodzenie, bieganie, jazda na rowerze, jazda na rolkach, nordic walking (i nie tylko – jeśli macie inne propozycje aktywności z GPS to możemy je rozszerzyć)…..

Nagrody rzeczowe nie są przewidziane – nagrodą niech będą endorfiny uwolnione po treningach – zaczynamy 1 stycznia – kończymy 31 grudnia…

Aby dołączyć wystarczy zalogować się w usłudze Endomondo oraz wejść na stronę rywalizacji dostępną pod poniższym przyciskiem… do zobaczenia na treningu.

2020_01_rajdstyczniowy

Rowerowe przywitanie Nowego Roku

Nowy, młodziutki Rok 2020 rozpieścił szydłowieckich rowerzystów cieplutką i słoneczną pogodą… jak co roku tradycyjnie spotkaliśmy się 1 stycznia o godzinie 12:00 na placu Rynek Wielki, aby świętować rozpoczęcie Nowego Roku jak również “wywietrzyć” głowy po zabawie sylwestrowej  … 14’tu pozytywnie zakręconych kolarzy wykręciło po minimum 30km na noworocznych licznikach.

Galeria zdjęć z rajdu dostępna po kliknięciu w przycisk.

Przy okazji wszystkim Aktywnym życzymy w Nowym Roku zdrowia, uśmiechu, dużej ilości przejechanych km, małej ilości awarii na drodze oraz bezpiecznych wyjazdów… Do Siego Roku 2020 !!!

Close Menu