Kalendarz wydarzeń

Szukasz pomysłu na wyjście? Rower, bieganie, marsz, wystawa, gry planszowe, koncert lub pokazy? A może chcesz zorganizować wydarzenie i poinformować o tym innych? Zobacz KALENDARZ – tutaj zebrane są w jednym miejscu wszystkie aktywności z okolicy.

Synchornizuj z kalendarzem w swoim telefonie...

Wydarzenia w Kalendarzu umieszczane są przez wiele osób i organizacji dla Wszystkich zainteresowanych, a najlepsze jest to, że możesz go dowolnie synchronizować z każdym swoim urządzeniem – telefonem, tabletem czy komputerem… Dzięki temu Jesteś zawsze na bieżąco, a przypomnienia wybranych aktywności nie pozwolą Ci niczego przegapić.

Synchronizacja z kalendarzem iPhone

Przeglądając tą stronę na swoim telefonie kliknij tutaj, a Kalendarz powinien dodać się w ustawieniach twojej aplikacji.

Jeśli powyższy sposób nie działa to otwórz aplikacje Kalendarz na swoim iPhonie > stuknij DODAJ KALENDARZ na dole po lewej > następnie Subskrybowanie zewnętrznego kalendarza i w otwartym oknie wklej adres do Aktywnego Kalendarza:
https://calendar.google.com/calendar/ical/deb8276f99877ecdb0beb2c375ab7836fb60847e8e38c75df6a026772ab96152%40group.calendar.google.com/public/basic.ics

Synchronizacja z kalendarzem Google

Przeglądając tą stronę na swoim telefonie kliknij tutaj – otworzy się strona z Twoim kalendarzem Google i zostaniesz poproszony o zaakceptowanie dodania.

Dodaj swoje wydarzenie do Aktywnego Kalendarza

Jeśli organizujesz wydarzenie, które wpisuje się w koncepcje działania Aktywnego Kalendarza, prześlij do nas o nim informacje wraz z niezbędnymi szczegółami na adres email: aktywnyszydlowiec@gmail.com